Nagenieten van de voorbije wedstrijden en evenementen is de boodschap. Check de resultaten, foto’s,… en dank om erbij te zijn ! ACME

Oktober 2019

Sfeerbeelden Oefencross 20191020 Zomergem

Uitslag oefencross 2019

Sfeerbeelden Werpersmeeting Eeklo

Uitslag werpersmeeting 20191012

Sfeerbeelden Oefencross 20191013 Halestra

ACME werpersmeeting 20191012 uurrooster

September 2019

Uitslag Werpersmeeting Eeklo 2019-09-28

Sfeerbeelden PK meerkamp 20190921 Sint-Niklaas

2019_09_15 ACME-kermisloop Maldegem – UITSLAG

Sfeerbeelden IR jeugdmeeting KAAG 20190901

Sfeerbeelden1 IR jeugdmeeting KAAG 20190901

ACME werpersmeeting 20190928 uurrooster

Augustus 2019

Maldegem 2019-08-29

Sfeerbeelden PK estafetten Deinze 20190825

Sfeerbeelden1 PK estafetten Deinze 20190825

Sfeerbeelden Oordegem 20190822

Sfeerbeelden IR jeugdmeeting RCG Gentbrugge 20190817

2019_LievegemLoopt_5km_All

2019_LievegemLoopt_10km_All

2019_LievegemLoopt_20km_All

2019_LievegemLoopt_30km_All

Juli 2019

Sfeerbeelden Sportkamp 201907

Juni 2019

TOP 10 Werpersmeeting 1987 – 2019 Versie 10062019

Sfeerbeelden PK 20190629

Uitslag Kermisloop Zomergem 23062019

Sfeerbeelden Kermisloop en IR Jeugdcup 20190623

Sfeerbeelden ACME-jeugdmeerkamp 20190615

2019_06_15 ACME-jeugdmeerkamp UITSLAG

Sfeerbeelden werpersmeeting  20190610

TOP 10 Werpersmeeting 1987 – 2019 Versie 11052019

Uitslag werpersmeeting 20190610

Sfeerbeelden IR Rieme 20190608

Sfeerbeelden1 IR Rieme 20190608

Sfeerbeelden Jeugdmeeting RCG 20190601

Mei2019

Sfeerbeelden Kids meeting 20190529

ACME_START-magazine_Mei2019

Sfeerbeelden Interclub Heren Lokeren 20190519

Sfeerbeelden interclub AC Gentbrugge 20190518 f-KRCG

Sfeerbeelden IR Aalter 20190511

Sfeerbeelden werpersmeeting 20190511

Uitslag werpersmeeting 20190511

Sfeerbeelden Interclub Cadetten en Scholieren 20190505

April2019

Sfeerbeelden BvV Meisjes 20190427

Sfeerbeelden PK Ninove 20190422

Sfeerbeelden IR Maldegem 20190420

ACME_START-magazine_April2019

Sfeerbeelden Sportkamp 20190415

Sfeerbeelden ACME interregio jeugdmeeting 20190420

ACME-jeugdmeeting UITSLAG 20190420

ACME_Werpersmeeting20190413

Sfeerbeelden IR Deinze 20190406

Sfeerbeelden Podium IR Deinze 20190406

Sfeerbeelden1 IR Deinze 20190406

Sfeerbeelden Merksem 20190406

Maart2019

ACME_START-magazine_Maart2019

Sfeerbeelden VAL-Jeugddag 20190316

Februari2019

Sfeerbeelden Cross Brussel 20190224

ACME_START-magazine_Februari2019

Sfeerbeelden indoor Gent 20190216

Sfeerbeelden Cross Hamme20190203

Januari2019

Sfeerbeelden Nieuwjaarsreceptie en huldiging20190126

ACME_20190120_CrossMaldegem_Resultaten

ACME_20190120_VolksloopMaldegem

Sfeerbeelden podia cross Maldegem20190120

Sfeerbeelden cross Maldegem20190120

Sfeerbeelden1 cross Maldegem20190120

Sfeerbeelden2 cross Maldegem20190120

Sfeerbeelden3 cross Maldegem20190120_GabyDeVos

Sfeerbeelden4 cross Maldegem20190120

Sfeerbeelden trainingMaldegem20190119

ACME_20190113_PK_Oost-Vlaanderen_Zottegem

Sfeerbeelden PK veldloop Oost-Vlaanderen 20190113

Sfeerbeelden1 PK veldloop Oost-Vlaanderen 20190113

December2018

Sfeerbeelden cross Rieme20181230

Sfeerbeelden1 cross Rieme20181230

Kerstmannenloop Zomergem20181221

Sfeerbeelden indoor Gent20181208

ACME_START-magazine_December2018

Sfeerbeelden Sinterklaas op bezoek

Sfeerbeelden1 Sinterklaas op bezoek

ACME_20181202_Cross Oudenaarde_Resultaten

Sfeerbeelden cross Oudenaarde 20181202

Sfeerbeelden1 cross Oudenaarde 20181202

November2018

ACME_START-magazine_November2018

ACME_20181118_Cross Deinze_resultaten

Sfeerbeelden cross Deinze 20181118

Sfeerbeelden1 cross Deinze 20181118

Sfeerbeelden2 cross Deinze 20181118

ACME_20181111_Cross_Aalter_Resultaten

Sfeerbeelden cross Aalter 20181111

Sfeerbeelden1 cross Aalter 20181111

Sfeerbeelden Jongerencross Waregem 20181104

ACME_20181104_Jongerencross Waregem_resultaten

Sfeerbeelden Cross Zwijnaarde

Sfeerbeelden1 Cross Zwijnaarde

ACME_20181103_Cross Zwijnaarde KAAG_Resultaten

Oktober2018

ACME20181028_Oefencross_Zomergem

Sfeerbeelden Oefencross Zomergem

Sfeerbeelden1 Oefencross Zomergem

Sfeerbeelden2 Oefencross Zomergem

ACME_START-magazine_Oktober2018

Sfeerbeelden Crosscup relay Gent

Sfeerbeelden1 Crosscup relay Gent

Sfeerbeelden2 Crosscup relay Gent

20181003_ACME_Werpersmeeting_Eeklo_resultaten

Sfeerbeelden Oefenveldloop Halestra

Sfeerbeelden1 Oefenveldloop Halestra

ACME_20181007_Oefenveldloop Halestra_resultaten

September2018

Sfeerbeelden Jeugdcriterium Nijvel

ACME_20180929_Jeugdcriterium Nijvel_resultaten

ACME_20180929_Werpersmeeting Eeklo_Resultaten

ACME_START-magazine_September2018

ACME_20180915_PK Hamer en Gewichtwerpen_resultaten

Sfeerbeelden PK aflossing

Sfeerbeelden PK aflossing

ACME_20180901_13de oost-west cup + springgala resultaten

Sfeerbeelden 13de oost-west cup

ACME_20180901_BK-hamer-gewicht-masters-resultaten

Augustus2018

Sfeerbeelden1 , Sfeerbeelden2, Sfeerbeelden3 sportkamp Maldegem

ACME_20180830_Luxor_Jeugdmeeting_Maldegem

ACME20180826_BK-jun-beloften_resultaten

Sfeerbeelden interregiocup Gent_20180826

Sfeerbeelden inteoregiocup Gent_deel2

20180826-Uitslag-Interregio-Jeugdcup

ACME_Interregio_Jeugdcup_2018_Stand_Na_IR7

Sfeerbeelden meeting Oordegem20180823

Sfeerbeelden atletiekmeeting Lebbeke_20180818

ACME_20180818_Interregio_KRCGent_uitslagen

ACME_20180815_KVV_Cadetten en Scholieren

Sfeerbeelden atletiekmeeting Aalter_20180805

Juli2018

ACME_20180729_ Sfeerbeelden atletiekmeeting Tielt

ACME_20180701_Interregio_Jeugdcup_Stand_Na_IR5

Juni2018

Sfeerbeelden Interregio Oudenaarde

ACME_20180630_Interregio_Oudenaarde_resultaten

Interregio_Jeugdcup_2018_Stand_Na_IR4

ACME_20180630_BK_werpvijfkamp-masters-resultaten-mannen

ACME_20180630_BK_werpvijfkamp-masters-resultaten-vrouwen

ACME_20180629_Open Meeting Deinze_Resultaten

ACME_START-magazine_Juni2018

ACME_20180624 KvV Hamer Cad-Sch-Mas

ACME_20180624_Kermisloop Zomergem_resultaten

Sfeerbeelden kermisloop Zomergem

Sfeerbeelden PK Jeugd en Kermisloop Zomergem

ACME_20180623_PK Jeugd_RCGent_Resultaten

ACME_20180616en17_BK Masters_Resultaten

ACME_20180616_Maldegem_Luxor_Jeugdmeerkamp_resultaten

Sfeerbeelden Luxor Jeugdmeerkamp

ACME_20180610_BvV Masters_Lebbeke

ACME_20180602_Interregio Rieme_resultaten

Sfeerbeelden Interregio Rieme

Mei2018

Sfeerbeelden van de avondmeeting te Zwevegem

ACME_20180528_Avondmeeting Zwevegem

ACME_START-magazine_Mei2018

ACME_20180521_Werpersmeeting_Eeklo_resultaten

ACME_20180519_Kampioenschap Van VLaanderen AC_Resultaten

Sfeerbeelden BvB Heren Kessel-Lo

ACME_20180513_BVV_Heren__Kessel-Lo_Totaal

ACME_20180513_BVV_Heren_Kessel-Lo_resultaten

ACME_20180512_Halestra_Uitslag Interregiocup

ACME_20180512_Interclub Dames_Dampicourt20180512_Resultaten

ACME_20180512_Interclub Dames_Dampicourt20180512_Totaal

Interregio_Jeugdcup_2018_Stand_Na_IR2

Sfeerbeelden Kidsmeeting Maldegem

ACME_20180509_Uitslag Kidsmeeting Maldegem

Sfeerbeelden BvV CadSchol Heren

ACME_20180506-BVV CadSchol Heren-Uitslag

ACME_20180506-BVV CadSchol Heren-Uitslag-Aflossingen

ACME_20180506-BVV CadSchol Heren-Uitslag-Eindstand

ACME_20180505_BVV_Ieper_CadSchol V_resultaten

ACME_20180505_BVV_Ieper_CadSchol V_resultaten totaal

ACME_Promeet

April2018

ACME_START-magazine_April2018

ACME_20180428en29_PK_medailles

PK_Oost-Vlaanderen_1ste dag_Lebbeke_20180428_cad-sch-jun-sen_resultaten

PK_Oost-Vlaanderen_2de dag_Deinze_20180429_cad-sch-jun-sen_resultaten

ACME_20180428_Maldegem_Jeugdmeeting_resultaten

ACME_20180422_BVV_Roeselare_PUPMIN Totaal_resultaten

ACME_20180422_BVV_Roeselare_Pup J Min J_resultaten

ACME_20180421_BVV_Oostende_PUPMIN Totaal_resultaten

ACME_20180421_BVV_Oostende_Pup M_resultaten

ACME_20180421_BVV_Oostende_Min M_resultaten

ACME_20180414_Werpersmeeting_Eeklo_resultaten

Maart2018

ACME_START-magazine_Maart2018

Februari2018

ACME_START-magazine_Februari2018

Januari2018

ACME_20180114_Veldloop_Maldegem_resultaten